Дрогобицькі спортсмени вибороли медалі на Чемпіонаті України

З 20 по 23 лютого у Києві проходив Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці та Всеукраїнські змагання серед вікових груп.

Вихованці Дрогобицької ДЮСШ ім. І.Боберського повернулись зі змагань з медалями.
Зокрема, у чоловічому фіналі Віталій Войтів виборов І місце серед дорослих та став чемпіоном України.

DrogMedia Дрогобицькі спортсмени вибороли медалі на Чемпіонаті України

Серед жінок Анна-Марія Вагіла зайняла у фіналі ІІ місце, а Євгенія Жгута – ІV місце.

У Всеукраїнських змаганнях серед вікових груп третє місце посіла дрогобичанка Сабріна Соломчак.
Тренери: Жанна Жгута, Оксана Жгута, Тетяна Вагіла та Роман Веклюк.

За повідомленням пресслужби Дрогобицької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *