Дрогобицькі спортсмени вибороли медалі на Чемпіонаті України
З 20 по 23 лютого у Києві проходив Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці та Всеукраїнські змагання серед вікових груп.
Вихованці Дрогобицької ДЮСШ ім. І.Боберського повернулись зі змагань з медалями.
Зокрема, у чоловічому фіналі Віталій Войтів виборов І місце серед дорослих та став чемпіоном України.

Серед жінок Анна-Марія Вагіла зайняла у фіналі ІІ місце, а Євгенія Жгута – ІV місце.
У Всеукраїнських змаганнях серед вікових груп третє місце посіла дрогобичанка Сабріна Соломчак.
Тренери: Жанна Жгута, Оксана Жгута, Тетяна Вагіла та Роман Веклюк.
За повідомленням пресслужби Дрогобицької міської ради
