У Дрогобицькій громаді перейменували ще 5 вулиць

Сесія Дрогобицької міської ради підтримала перейменування ще п’яти вулиць у селах Дрогобицької громади. Йдеться про топоніми «Миру» і «Перемоги», використовувались для радянської пропаганди. Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді.

Зокрема сесією прийнято рішення про перейменування вулиць у таких населених пунктах :

– вулицю Миру у селі Болехівці – на вулицю Героїв України,

– вулицю Миру у селі Добрівляни – на вулицю Героїв України,

– вулицю Миру у селі Дережичі на вулицю Захисників України,

– вулицю Перемоги у селі Старе село на вулицю Шептицького Андрея,

– вулицю Перемоги у селі Селець на вулицю Галицького Стрілецтва.

На черзі – перейменування ще п’яти вулиць «Миру» та «Перемоги» в селах громади.

У дрогобицькій мерії наголошують, що всі рішення прийнято на виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Пропозиції назв напрацьовує комісія, з залученням думок краєзнавців та істориків та шляхом проведення обговорень з мешканцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *