У Лішні вночі запускали феєрверки

Близько півночі у селі Лішня Дрогобицької громади невідомі запускали феєрверки.

Про це повідомили у спільноті @dro_live.

Місце запуску орієнтовно в районі шиномонтажу.

Після запуску з місця від’їхав автомобіль.

Нагадаємо, на час воєнного стану феєрверки в Україні заборонені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *