31 січня не буде води у споживачів Урізького водозабору

Увага! Завтра, 31 січня, у зв’язку з ремонтними роботами на магістральному водопроводі Уріж-Дрогобич, з 06:00 до 20:00 буде припинено водопостачання з водозабору “Уріж”.

Води не буде в Урожі, Нагуєвичах, Унятичах, Лішні, а також на таких вулицях Дрогобича: Самбірська, П. Сагайдачного, Лесі Українки, І. Франка, Т. Шевченка (парні номери будинків), Горішня Брама ,Завіжна, Зварицька, М. Коцюбинського, Січових Стрільців, 22 Січня, С. Наливайка, А. Шептицького та на прилеглих до них вулицях.

КП “Дрогобичводоканал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *