У Дрогобицькій ТГ завершився І етап регіонального чемпіонату з футзалу


Цими вихідними завершився перший етап чемпіонату Дрогобиччини з футзалу серед восьми команд Дрогобицької громади. Команди зустрілись між собою в одне коло.

За підсумками напруженої гри перші чотири команди з набраними очками позмагаються в одноколовому турнірі за звання «чемпіона», інші – за кубок ліги.

За чемпіонство змагатимуться такі команди: «Кіга-Буд» – (набрали 19 очок), «Графіт» – (17 очок), АН «Наше місто» Залужани – (14 очок), «Мрія» – (10 очок).

Кращого у Кубку ліги визначатимуть серед: СК «Стебник» та 2 СЦШР-ДСНС – по 9 очок, ДФКНГ – 3, ДЮСШ ім.Боберського – 0.

Серед бомбардирів лідирує стебничанин Владислав Пуровець  – 17 голів, відтак «графітівці» Іван Бутим та Ігор Тершак – по 15 голів, Іван Городиський (АН «Наше місто») і Володимир Піряник («Графіт») – по 14 голів.

За повідомленням Дрогобицької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *