У Бориславі відбувся стрілецький турнір ім.Р.Дашкевича
Впродовж 8 та 9 грудня у приміщенні громадського простору кінотеатру “Каменяр” проходив міський стрілецький турнір імені Романа Дашкевича до Дня Збройних Сил України. За медалі змагались вісім команд навчальних закладів Бориславської громади у складі трьох юнаків та трьох дівчат. За сумою набраних очок визначені призерами змагань стали:
І місце – заклад загальної середньої освіти №7;
II місце – військово патріотичний гурток “Джура”;
III місце – Бориславський ліцей.

Судді також визначили переможців в особистому заліку серед юнаків та дівчат.
Переможцем стрілецького турніру серед юнаків із сумою 48 очок з 50 можливих став учень ЗЗСО №7 Віктор Копач.
II місце виборов учень ЗЗСО №8 Роман Оленяк, а III місце – учень ЗЗСО№3 Максим Сербин.
Результати стрільби у дівчат на такому ж високому рівні, як і у юнаків.
Переможцем в особистому заліку серед дівчат із сумою 48 очок з 50 стала учениця ЗЗСО №8 Наталія Хомин.
Срібло виборола членкиня військово-патріотичного гуртка “ДЖУРА” Єлизавета Савченко, а бронзу – учениця ЗЗСО №7 Ірина Петегирич.

На другий день турніру змагались дорослі чоловіки та жінки в особистому заліку.
Серед чоловіків з результатом 48 очок перемогу отримав Володимир Громко, срібло виборов Володимир Рахель, бронзову нагороду виборов Олег Микулич.
Переможцем змагань серед жінок з результатом 43 очки стала Ольга Ілюк, срібним призером – Надія Кухар, бронзовим призером – Наталя Штереб.
Технічне забезпечення й об’єктивне суддівство змагань забезпечили голова ССК “Галицький стрілець” Степан Сторонський, керівник сервісного офісу у справах ветеранів Бориславського міського центру надання соціальних послуг Леонід Федевич.
Команди-призери змагань нагороджені кубками та грамотами, а призери в особистому заліку – пам’ятними медалями й грамотами управління культури, молоді, фізичної культури та спорту, відділу освіти Бориславської міської ради.
Інф. Бориславської міської ради
