Професор ДДПУім.І.Франка Ігор Набитович став лауреатом премії Шептицького
Ігор Набитович – професор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та Університету імені Марії Кюрі-Склодовської (UMCS) у Любліні (Польща), доктор філологічних наук, доктор філософії (PhD) Українського Вільного Університету в Мюнхені (Баварія) став лауреатом Премії імені Митрополита Андрея Шептицького у номінації «Мистецтвознавство».
Про це повідомив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.
Ігор Набитович народився в Стебнику, закінчив фізико-математичний та філологічний факультети Дрогобицького університету та завдяки своїй науковій діяльності став видатним українським і польським вченим-літературознавцем, перекладачем.
“Щиро вітаємо нашого земляка з вшануванням гідного звання лауреата Премії імені Митрополита Андрея Шептицького. Подана ним на конкурс робота «Саґа мистецької родини: Алєксандер Фредро, Софія Шептицька, митрополит Андрей Шептицький» – це літопис знаменитого графського роду Фредрів і Шептицьких: Алєксандра Фредро, якого називають «батьком польської комедії», його доньки Софії Шептицької – матері великого світоча українського народу Андрея Шептицького і митрополита УГКЦ Андрея. Це величезна інтелектуальна праця про українсько-польські взаємини”, – зазначив очільник району.
Вручати премію імені Митрополита Андрея Шептицького цьогоріч будуть вперше – 1 листопада, у день смерті Андрея Шептицького. Засновниками Премії виступили начальник Львівської ОВА Максим Козицький та Львівська обласна рада.
