Працівники Дрогобичводокналу ліквідовують аварію на водогоні

Інтенсивний витік води на водогоні “Гірне” спричинив виникнення вирви у полі в Уличному. Зараз аварійна бригада підприємства “Дрогобичводоканал” забезпечує можливість під’їзду спецтехніки до місця витоку. До ліквідації аварії залучено п’ять одиниць спецтехніки та 15 спеціалістів підприємства.

Про відновлення водопостачання буде повідомлено додатково.

КП “Дрогобичводоканал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *