Відділ освіти Дрогобицької міської ради очолив Роман Грицай
Під час наради керівників закладів освіти Дрогобича, Стебника та територіальної громади за підсумками завершення навчального року директорам освітніх закладів представили новопризначеного керівника відділу освіти ДМР Романа Грицая. Про це повідомили в Дрогобицькій міській раді.
Роман Грицай – депутат Дрогобицької міської ради двох скликань, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, голова постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту.
До призначення на посаду керівника відділу освіти ДМР Роман Грицай 15 років працював викладачем ВПУ-19.
Нагадаємо, посада керівника відділу освіти звільнилася 25 травня – саме цього дня Віталія Вовківа, який очолював відділ, сесією Дрогобицької міської ради було затверджено на посаду керуючого справами міськвиконкому.
Фото з сторінки Романа Грицая у фейсбук

Щиро бажаю успіхів!