Від отриманих на війні травм помер Михайло Білик з Трускавецької громади

Про втрату повідомила сестра воїна Віра Тачівка-Білик.

“Братику мій рідненький, Місику, Вічна Тобі Пам’ять…Хай Боженька прийме Тебе в Царство небесне. Дякую Тобі За Все! Ти назавжди будеш у моєму серці”, – написала жінка у фейсбук.


Призваний до війська 21 березня 2022 року, Михайло був навідником механізованого відділення, механізованого взводу, механізованої роти, механізованого батальйону, військової частини А0693.

Після отриманих поранень у важкому бою під Бахмутом був направлений до лікарні, але врятувати життя солдата не вдалось. Серце Михайла зупинилось 27 квітня 2023 року, йому було 35 років.

Михайло Білик народився у селі Станиля Трускавецької ТГ. Патріот, чуйний, добрий, справедливий, відповідальний, енергійний, – таким назавжди він залишиться в серцях рідних та близьких людей…

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким полеглого Воїна.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Оновлено: 04 березня 2024 р. Михайло Білик нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ст. посмертно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *