На Дрогобиччині гадюка залізла до оселі

У Дрогобицькому районі одну таку непрохану гостю, що залізла до людської оселі, спіймали за хвоста. Ймовірно, це – карпатська гадюка. Про це повідомив телеграмканал Труха-Львів. Користувачі соцмереж повідомили, що цей випадок стався у селі Підмонастирок Бориславської громади.

Хоч отрута і рідко призводить до смерті, звернутись за медичною допомогою у разі укусу, необхідно одразу.

Нагадаємо, цього року в наших краях гадюки прокинулися швидше, ніж зазвичай – у селах та містах Дрогобиччини місцеві мешканці зустрічали плазунів ще на початку березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *