Учні школи села Опака зібрали понад 10 тис.грн. для ЗСУ
Марафон добрих справ на Дрогобиччині триває! Минулого тижні відбувся благодійний ярмарок в загальному закладі середньої освіти І-ІІІ рівнів села Опака Східницької громади. Школярі, батьки та вчителі активно долучились до благородної місії та принесли на продаж різноманітні смаколики, приготовлені вдома: домашню випічку, тістечка, вареники, компоти, канапки, фрукти, а також сувеніри.
Всього від продажу зібрали 10 тис. 630 гривень. Виручені кошти юні патріоти передали на закупівлю зимового взуття для воїнів-опачан, які охороняють нашу країну від московського загарбника на передовій.
Коли до оборони своєї країни активно долучаються навіть діти – жодному ворогу нас не здолати!








