У Східницькій громаді за добу від укусу змії постраждало двоє молодих жінок

У Дрогобицькому районі, а саме у Східницькій громаді, протягом доби зафіксовано 2 випадки укусу змій. Так учора, 26 червня в реанімаційне відділення Бориславської центральної міської лікарні поступила молода жінка 2001 року народження, жителька с. Перепростиня Дрогобицького району, з діагнозом – укус змії. Стан потерпілої – середньої важкості, стабільний.

Цього ж дня, о 18:00 о в реанімаційне відділення Бориславської центральної міської лікарні із діагнозом укус змії поступила ще одна жінка – жителька села Опака, 1997 року народження. Стан потерпілої – середньої важкості, стабільний.

Про це інформує Дрогобицьке РУ ГУ ДСНС України у Львівській області. Рятувальник застерігають мешканців області бути обережними та уважними відправляючись у ліс чи на природу. Якщо випадково побачили плазуна поряд із собою – не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть. У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів. Будьте уважні у місцях, де можна зустріти плазунів: висока трава, кущі, ліс. Вирушаючи у ліс краще взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *