У бою за Україну загинув 24-річний командир роти Юрій Бунь із Трускавця

 

21-го червня на війні загинув старший лейтенант, командир роти 1 МБ 2МР 24-тої бригади імені Короля Данила Юрій Бунь. Про це повідомили друзі полеглого у мережі фейсбук.

 

Юрій народився 06 травня 1998 року у місті Трускавець,часто їздив до бабусі з дідусем в гості в село Залужани.

Хлопець завжди мріяв стати військовим, і після закінчення школи номер 2 у Трускавці, почав втілювати омріяне в реальність. Навчався у Національній академії сухопутних військ у Львові, яку закінчив у з відзнакою в званні старшого лейтенанта.

За час тривалого навчання та здобування досвіду Юра був нагороджений медаллю УБД та орденом «За мужність» 3-го ступеня.

Пічля завершення навчання Юрій Бунь став не лише гордістю для батьків, родини, друзів та громади міста. Ним пишались і рівнялись на нього і військові побратими ,що разом проходили службу на Луганщині у складі 24 -ї ОМБр ім.Короля Данила.

«Юрій Андрійович був найкращим для нас в складі роти …Хоча такий юний !»,- згадують Юрія товариші по службі.
Герой нашого часу був активним учасником захисту держави під час АТО та надзвичайно уважним командуючим від початку агресивного нападу росії на Україну.

Незадовго до загибелі ділився новиною ,що прижиттєво присвоєно орден «За мужність 3-го ступеня», зокрема побратими пишуть:

“…так тому тішився, а ми ним пишались. Але жорстока паща російського ворога захопила життя з тілом Юрчика,та душа його чиста і вільна, її не знищити! Дякую Тобі, наш такий молодий та завжди усміхнений Юрчик! Дякуємо, що захищав нас і своїм позитивом та жартами зароджував надію та дозволяв відчувати гордість! Пишаємось тобою на землі і молимось за тебе в небі!Небо щасливе тобою !Світла і Вічна пам’ять !Слава Україні !Героям її Слава!”

29 червня 02022 року о 19:00 в Церкві Пророка Іллі в Трускавці відбудеться панахида та Вечір Пам’яті зі вшануванням світлої пам’яті Героя Юрія Буня .

Висловлюємо співчуття рідним і близьким загиблого. Нехай в мирі спочиває душа Героя, а пам’ять про нього буде вічною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *