У Дрогобичі автопарк поповнився трьома комфортабельними автобусами

У Дрогобицькій громаді поповнили парк громадського транспорту новими комфортабельними автобусами. Ідеться про три низькопідлогові транспортні засоби MAN, два з яких уже курсують містом, один буде здійснювати рейси для приміських перевезень. Про це повідомляє пресслужба Дрогобицької міської ради.

Нові автобуси більш місткі, просторіші всередині, мають зручні сидіння та облаштовані кондиціонерами. Нові транспортні засоби є доступні для людей із обмеженими фізичними можливостями – автобуси оснащені пандусами, які полегшують заїзд як людям на інвалідних візках, так і батькам з дітьми в колясках. Також у салоні облаштовано спеціальне місце, на яке пасажир з фізичними вадами може пересісти із свого візка.
Про технічні характеристики новопридбаних автобусів керівництву громади розповів керівник транспортного підприємства ТОВ «СІГМА», перевізник Михайло Пастушак. 
“Ми робимо все, щоб люди відчували комфорт. Навіть зараз, у такий складний час, ми рухаємося вперед, покращуємо та оновлюємо наш автобусний парк. У час війни для нас це ризик, адже автобуси були закуплені коштами підприємства, однак, ми хочемо покращувати умови перевезення в рідному місті. Новий автобус плануємо запускати уже на другий тиждень, — прокоментував Михайло Пастушак.
З огляду на те, що автобуси покращеної комфортності низькопідлогові, в першу чергу вони курсуватимуть на тих маршрутах, де в задовільному стані дорожнє покриття. У планах — забезпечити всі напрямки Дрогобича та громади транспортом такого типу”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *