Інвестор модрицького сільзаводу планує випуск солі, яка в ЄС коштує 40-60 Євро/кг

Планами майбутнього соледобувного підприємства, яке постане у Модричах, поділився представник інвестора, заступник директора компанії ТОВ «Укрінвестсистем» Дмитро Ковалюк на сьогоднішньому засіданні XXXII позачергової сесії Трускавецької міської ради. Одним із питань порядку денного сесії було затвердження містобудівної документації «Внесення змін в Детальний план території під розміщення підприємства по виробництву харчової солі «Екстра» ТОВ «Укрінвестсистем» в селі Модричі».
Дмитро Ковалюк виступив перед депутатським корпусом та розповів зокрема, що підприємство, яке випускатиме брендовану «Модрицьку сіль», буде зареєстроване у Трускавецькій громаді, тож податки йтимуть в міський бюджет. Планується випуск різних видів солі – від соціальної дешевої до високорентабельних сортів, аналог яких в Європі коштує 40-60 євро за кілограм. Про це інформує офіційний сайт Трускавецької міської ради.
Зараз ведуться перемовини щодо залучення турецьких та польських інвестицій, щоб запуск виробництва відбувся якомога швидше.

Фото ілютративне (джерело ТСН)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *