Дрогобицькі бібліотеки дерусифікують

Бібліотечні фонди Дрогобича та територіальної громади проінспектують на наявність російської літератури. Таке доручення управлінню культури та розвитку туризму під час щотижневої понеділкової наради дав міський голова Тарас Кучма, – повідомляє пресслужба Дрогобицької міської ради.

Керманич міста поставив завдання перевірити усі бібліотечні фонди та вилучити із них книги пов’язні з російськими класиками та загалом російську літературу антиукраїнського змісту, якщо така є.

Час від часу бібліотеки проводять так зване «очищення», старі книги списують. Сьогодні, в час війни ставлю це питання гостро – проінспектувати бібліотечні фонди і прибрати всю літературу, яка пов’язана з країною-окупантом. Якщо такі книги є – позбутися. Бо такій пропагандистській московській літературі не місце в наших книгозбірнях, – наголосив Тарас Кучма.

На виконання доручення міський голова дав управлінню культури два тижні, щоб дослідити ситуацію та позбутися ідеологічно шкідливої літератури, виданої за радянських часів, якщо така ще зберігається в місцевих книгозбірнях.

Фото ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *