У Дрогобичі оголошено конкурс дитячих малюнків “Казковий батальйон”

Відділ сім’ї та молоді запрошує юних мешканців Дрогобицької громади до участі в ще одному творчо-патріотичному конкурсі. Учасників закликають зобразити улюбленого казкового або мультиплікаційного персонажа у формі Збройних Сил України.

Зібрані малюнки повинні сформувати «Казковий батальйон», а персонажі, одягнені в камуфляжну форму, вкотре демонструватимуть, що сьогодні весь цивілізований світ, в тому числі казковий та віртуальний, об’єднаний в боротьбі з російськими окупантами.

Конкурс триватиме до кінця червня. Приносити малюнки можна в кабінет №210 Дрогобицької міської ради (відділ сім’ї та молоді). Формат малюнку – А3.

Після збору малюнків відбудеться виставка на центральній площі та відкрите голосування. Всі учасники конкурсу отримають солодкі заохочення та призові подарунки.

Як повідомили у пресслужбі Дрогобицької міської ради, ідею вже перейняли інші міста. Зокрема схожу ініціативу запозичила Старосамбірська громада. Тож по завершенні конкурсу організатори обіцяють спільну онлайн-презентацію зображених казкових воїнів.

Також паралельно відділ сім’ї та молоді проводить патріотичний флешмоб «Малюнок для воїна». Діти приносять малюнки для воїнів, з яких формують виставку на другому поверсі Ратуші. По завершенні флешмобу всі малюнки відправлять нашим воїнам-захисникам на фронт.

Фото ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *