Біля ліцею ім.Б.Лепкого в Дрогобичі відкриють спортивний майданчик

У понеділок, 27 червня, відбудеться відкриття нового тренажерного майданчика. Спортивний комплекс з дев’яти вуличних антивандальних тренажерів функціонуватиме на території ліцею імені Богдана Лепкого.

Спортивну ініціативу реалізували в рамках україно-швейцарського проекту «Діємо для здоров’я». Її втілює КУ «Інститут міста Дрогобича», спільно з ГО «Затишне місто». Про це інформує пресслужба Дрогобицької міської ради.

Проект передбачає встановлення сучасних антивандальних тренажерів для вуличних занять спортом, закупівлю спортивного інвентаря для ліцею ім. Богдана Лепкого та промоцію активного способу життя серед населення – в тому числі серед осіб з числа ВПО.

Під час відкриття спортивного майданчика відбудуться показові виступи з воркауту, УШУ та карате-кіокушинкай від професійних тренерів. Найактивніші учасники отримають мотиваційні призи.

Відкриття майданчика відбудеться в понеділок, 27 червня, о 17.00. Запрошуються всі охочі.

Проект «Діємо для здоров’я» реалізовується за фінансової підтримки Агенції з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії та спрямований на пропаганду здорового способу життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *