У Трускавці переселенці-рятувальники отримали житло

У Трускавці завершили проєкт з облаштування тимчасового житла для переселенців з числа працівників ДСНС. “Сім кімнат – не надто багато, проте насправді це є символічний добрий почин, який дає надію на краще”, – кажуть в Трускавецькій міській раді.

Приміщення, які пустували, стали житловими кімнатами. Відбулося це завдяки добрій волі керівництва ГУ ДСНС України у Львівській області, волонтерів та меценатів. Трускавецька міська рада також підтримала цей добрий почин, виділивши на реалізацію програми кошти з міського бюджету (144 000 грн.). За ці гроші придбали будівельні матеріали.

Особовий склад пожежно-рятувальної частини м. Трускавця та члени ГО «Пожежне братство» ремонт приміщень проводили власними силами. Кімнати психологічного розвантаження, як їх назвали в частині, призначені для внутрішньо переміщених осіб з числа працівників ДСНС України, які прибули для проходження служби в районі обслуговування 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України і забезпечують пожежну та техногенну безпеку міста Трускавець.

14 червня, з нагоди відкриття тимчасового житлового «комплексу» для переселенців-пожежників на території Трускавецького міського відділу ГУ ДСНСУ у Львівській області та Державної пожежно-рятувальної частини №7 ДПРЗ ГУ ДСНСУ у Львівській області зібралися рятувальники. Їх привітали очільник обласного управління, генерал Юрій Кагітін, очільник міського відділу ДСНС Микола Лучковський, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. У своїх промовах вони наголошували на необхідності державно-приватного партнерства, гуртування у цей складний час, місії робити добре свою роботу кожен на своєму місці.Кращим працівникам служби та волонтерам були вручені подяки та пам’ятні медалі.

Фото Трускавецької міської ради


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *