У бою за Україну загинув Назар Білокур із Дрогобиччини

Чергова болюча втрата для Дрогобиччини – захищаючи Україну від московського загарбника загинув мешканець села Рівне Меденицької громади Назар Білокур. Про це повідомили мешканці громади у місцевій фейсбук-спільноті.
Народився Назар 13 липня 1996 року у селі Рівне Дрогобицького району. Після закінчення школи навчався в Дрогобицькому технікумі нафти і газу. Надалі у Івано – Франківському університеті нафти і газу. Працював в ТзОвВ “Галичина – Захід”. Служив у лавах Збройних Сил України в м. Києві.
“Ця жахлива війна забирає найкращих, наймужніших козаків нашої Галичини…Саме таким відважним був Назар Білокур. Прекрасна щира людина, чудовий син, брат, друг. У це неможливо повірити, як неможливо передати весь біль і сум втрати. Він прагнув миру і загинув, захищаючи родину, захищаючи кожного з нас, захищаючи Україну”, – написала в пам’ять про Героя Ірина Івашків.
У загиблого залишилися батько та брат, Назар був напівсиротою. Своєї сім’ї Назар так і не встиг створити – на травень в нього було заплановане весілля…

Висловлюємо співчуття рідним.

Нехай вічною буде пам’ять про Героя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *