У Дрогобичі водії громадського транспорту стали заручниками черг за пальним

До міської ради Дрогобича почастішали звернення громадян щодо відхилення від графіків роботи громадського транспорту в місті. Проблему на щотижневій понеділковій нараді озвучив та порушив міський голова Тарас Кучма. Очільник громади поставив вимогу перевізникам – максимально швидко врегулювати це питання, щоб громада міста не відчувала дискомфорту, а відповідальним посадовцям доручив публічно роз’яснити причини відхилень від графіку та напрацювати шляхи вирішення цієї проблеми. Про це інформує пресслужба Дрогобицької міської ради.

Керівниця Управління інвестицій та економічного розвитку ДМР Леся Лазунда зі свого боку пояснила, що причиною збоїв роботи громадського транспорту найперше є ситуація із пальним та черги на заправках міста.

«Ми провели перемовини із перевізниками – останні повідомили, що водії громадського транспорту стали заручниками черг за пальним. Щоб врегулювати ситуацію, Управління звернулося із листом-проханням до мережі заправок «ОККО» з пропозицією, щоб громадський транспорт обслуговували поза чергою. Наразі чекаємо відповіді», – зазначила Леся Лазунда.

Якщо ситуацію з чергами не вдасться врегулювати, постане питання перегляду графіків роботи громадського транспорту в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, з 14 травня в Дрогобичі набули чинності нові тарифи на громадський транспорт – вартість проїзду зросла до 15 грн. Разом з тим, перевізники зобов’язалися покращити стан громадського транспорту, зокрема, вивести на рейси нові автобуси. Так на маршруті №2 вже курсує комфортабельний автобус, який облаштовано під перевезення осіб з інвалідністю та має ряд інших зручностей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *