У Дрогобичі від початку війни проліковано понад 150 військових

Таку інформацію озвучив 23 травня на щотижневій оперативній нараді керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба, передає пресслужба Дрогобицької міської ради.

В час, коли Київ потерпав від авіаударів (мова іде про березень місяць), із столиці вдалось вивезти 62 поранених бійців. Із них 50 воїнів були скеровані на лікування в КНП «Дрогобицька міська лікарня №1», а 12 – у військовий госпіталь.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення росії на терени України в Дрогобичі пролікували понад 150 бійців, з них 124 захисники проходили лікування в першій лікарні міста, 20 – в стебницькій медустанові. Бійці, які потрапляють до нас на лікування, зазвичай, мають осколкові рани, рани нижніх кінцівок, переломи, контузії.

«Кожного бійця забезпечуємо повноцінним лікування та реабілітацією. Усі необхідні медикаменти на такі випадки лікарня має. В цьому допомогли і численні гуманітарні конвої від країн сусідів, які скеровували медикаменти та перев’язочні матеріали в першу міську лікарню, – підкреслив Володимир Чуба.

Окрім медикаментів, лікарня міста отримала і з десяток карет швидких. Частину автомобілів із медзасобами було скеровано в гарячі точки воєнних дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *