Із “Азовсталі” виїхали автобуси з українськими військовими

Більше десяти автобусів вивезли українських бійців з металургійного комбінату «Азовсталь» у Маріуполі. 

Про це повідомило агентство Reuters, передає Укрінформ.

«У понеділок Reuters зафіксував близько дюжини автобусів, які, очевидно, перевозили українських бійців. Скільки людей було в них, встановити не вдалося», – зазначається в повідомленні.

При цьому, зауважується, на території металургійного комбінату «Азовсталь», за різними оцінками, перебували близько 600 бійців, у тому числі десятки поранених.

Оновлено: Reuters повідомляє, що автобуси з пораненими з “Азовсталі” прибули в Новоазовськ (окупована територія).

У автобусах близько 300 захисників Маріуполя, понад 50 із них мають серйозні поранення.

Фото Reuters

Оновлено. Інформація Генерального штабу ЗСУ:

ГАРНІЗОН “МАРІУПОЛЬ” ВИКОНАВ ПОСТАВЛЕНЕ БОЙОВЕ ЗАВДАННЯ


Вищим військовим командуванням було віддано наказ командирам підрозділів, які перебувають на “Азовсталі”, зберегти життя особового складу.
Триває операція з порятунку заблокованих на території заводу захисників України. Сьогодні розпочалася евакуація 53 важкопоранених військовослужбовців. Їх доставлено до медичного закладу у Новоазовську. Ще 211 захисників через гуманітарний коридор були евакуйовані до Оленівки з подальшим поверненням їх на підконтрольну Україні територію через процедуру обміну.
Заходи з порятунку оборонців, які залишаються на території “Азовсталі”, тривають.
Захисники Маріуполя – герої нашого часу. Вони назавжди в історії. Це окремий загін спеціального призначення “Азов”, 12-та бригада Національної гвардії України, 36-та окрема бригада морської піхоти, прикордонники, поліцейські, добровольці, тероборона Маріуполя.
Утримуючи позиції на “Азовсталі”, вони не дозволили противнику перекинути угруповання чисельністю до 17 батальйонних тактичних груп (близько 20000 особового складу) на інші напрямки. Тим самим завадили реалізувати план щодо швидкого захоплення Запоріжжя, здійснити вихід на адміністративний кордон Донецької та Запорізької областей і створити умови для оточення угруповання ООС.
Сковування основних сил противника навколо Маріуполя дало нам можливість підготувати та створити оборонні рубежі, на яких наші війська знаходяться і сьогодні та дають гідну відсіч агресору. Ми отримали критично необхідний час на формування резервів, перегрупування сил, отримання допомоги від партнерів.
Найважливіше спільне завдання всієї України та всього світу – зберегти життя оборонців Маріуполя.
Ми будемо боротися за вас на всіх фронтах так само віддано, як ви бороните державу!
#stoprussia

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *