Благодійний фонд Братів Дуліб’яників передав бойову машину для потреб ЗСУ. ФОТО

Сьогодні у селі Старий Кропивник Східницької громади відбулася небуденна подія – Благодійний фонд Братів Дуліб’яників через першого заступника голови Львівської обласної військової адміністрації Андрія Годика передав для потреб Збройних Сил України бойову розвідувально-дозорну машину (БРДМ-2). Як зазначив в коментарі для “МедіаДрогобиччина” Андрій Годик, подія, коли представники бізнесу передають армії бойовий автомобіль, на Львівщині сталася вперше, тож особливо приємно, що це зробили наші земляки, відомі на Дрогобиччині меценати брати Дуліб’яники.

БРДМ повністю на ходу, налагоджена, пофарбована і готова виконувати свої функції в зоні бойових дій, куди вона поїде уже в понеділок.
Передача машини відбулася за присутності засновників благодійного фонду Андрія та Василя Дуліб’яників, які активно допомагають фронту з перших днів війни. Як розповіли благодійники, БРДМ вони придбали офіційно ще 10 років тому, а тепер, коли країна в небезпеці, машину відлагодили і звернулися у ЛОВА, щоб передати її для потреб ЗСУ.

Освятити техніку прийшов місцевий парох отець Василь Нагина, який благословив авто надійно нести службу нашим воїнам. ” Коли наша Батьківщина потребує допомоги, ми всі, кожен у свій спосіб, свою можливість служимо для її добра. І кожен внесок є важливим. Цей автомобіль послужить надійним панциром, де зможуть заховатися наші хлопці, щоб боронити Україну, – зазначив о.Василь і подякував меценатам за допомогу нашим захисникам.

Андрій Годик також подякував Андрію та Василю Дуліб’яникам і зазначив, що їхній внесок є надзвичайно важливим, адже зараз на фронті першочерговою є потреба у пересувній техніці, а ця машина, окрім пересування, зможе ще й забезпечувати захист наших воїнів. “Кожен такий жертовний крок наближає нашу перемогу”‘,- наголосив посадовець.
Відразу ж після освячення БРДМ під національними стягами вирушила до Львова, де керівництво Львівської обласної військової адміністрації передасть її військовим.

Довідка: Бойова розвідувально-дозорна машина БРДМ-2 — основна бойова броньована машина розвідувальних військ радянського виробництва. Колісна, броньована, плаваюча. 22 травня 1962 бойова машина була прийнята на озброєння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *