У середу в театрі покажуть фільм-реквієм «Дрогобицька Голгофа»

У середу, 20 квітня, о 18.00 у Львівському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича відбудеться благодійний показ художньо-документального фільму-реквієм «Дрогобицька Голгофа». Про це повідомили  в Дрогобицькій міській раді.

В основу фільму лягли реальні історії жахливих репресій московсько-комуністичних окупантів, вчинені в Галичині у 1939-1941 рр, 1944-1950 рр над духовенством, інтелігенцією, студентством, селянами різного віку лишень за те, що вони мали іншу думку та бажали жити у вільній Україні.

Прем’єра стрічки відбулась у 2019 році. У фільмі змальовані сторінки окупації Західної України і винищення галичан московськими зайдами, співзвучні з теперішньо війною, яку москальська орда знову принесла на нашу землю. Вбивства, катування, ґвалтування, руйнування, страшна ненависть до всього демократичного, до українців, – ось що демонструє увесь час рашистська орда!

Але цьому сатанинському злу протистоїть Україна – наша армія, наш народ і велика віра в нашу перемогу.

Стрічка знята за однойменною п’єсою Тараса Метика. Ідейним натхненником фільму виступив отець Іван Паньків, настоятель храму блаженних священномучеників Якима, Северіяна, Віталія.

Головний режисер фільму – Олександр Король, продюсер – Наталя Копичин.

Зібрані кошти будуть направлені на підтримку Збройних Сил України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *