У Дрогобичі думають над зведенням модульних будинків для пересесленців

Забезпечення житлом для постійного проживання тимчасово-переміщених осіб – нагальна проблема, яка виникла у Дрогобицькій громаді. Понад 6 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які вимушено покинули домівки, втікаючи від бомб московських загарбників, знайшли прихисток у Дрогобицькій громаді. Частину з них розміщено у навчальних закладах міста. Триває 47 день війни. Тому керівництво громади вживає заходів, щоб врегулювати ситуацію, адже навчальні заклади потрібно підготувати до відновлення освітньо-виховного процесу. Про це повідомили в прес-службі Дрогобицької міської ради.

З цього приводу, під час щотижневої наради у Дрогобицькій міській раді, посадовці вирішили розглянути пропозиції забудовників та визначити оптимальний варіант будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб. Як показує практика інших міст, найоптимальнішим варіантом є модульні будинки.

Днями відбудуться консультації з юристами та інженерними службами. Паралельно формують список осіб, які першочергово претендуватимуть на поселення.

Фото Громадське

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *