Мешканців Дрогобицької громади закликають не поселяти невідомих осіб

Дрогобицька міська рада на своєму сайті  опублікувала офіційне звернення до мешканців Дрогобицької громади щодо поселення переміщених осіб, в якому закликає не поселяти невідомих осіб!Всі переселенці повинні бути обліковані:

“Сьогодні Україна всіма можливими способами захищається від російського загарбника. Чимало міст перебувають зараз в зоні активних бойових дій, під ворожими обстрілами опинилось мирне населення України.

Протягом останніх днів до нашої громади переїхало чимало людей, які вимушено покидають власні домівки, рятуючи життя.

🔻При розміщенні переселенців ми керуємось чіткими правилами – поселяємо лише жінок та дітей. Чоловіків, віком від 18 до 60 років ми не приймаємо! У разі супроводу сім’ї чоловіком – даємо йому один день на відпочинок і одразу ж скеровуємо у військкомат чи територіальну оборону.

 

☝️ Однак, наголошуємо, що далеко не всі люди їдуть до нас офіційно!

 

🔻Зараз у Дрогобичі, Стебнику та селах Дрогобицької громади поселилось дуже багато заїжджих осіб, які ніде не реєструються. Поміж ними – чимало чоловіків, які неофіційно орендують житло та уникають військового призову.

☝️Не виключено, що поміж ними можуть бути і диверсанти.

❗️Звертаємось до усіх мешканців Дрогобича та сіл Дрогобицької громади з проханням проявити свідому позицію та долучитись до виявлення таких осіб.

 

☝️Задля уникнення самосудів зі сторони місцевого населення, наполегливо просимо – не поселяти в своїх домівках заїжджих чоловіків чи будь-які підозрілі групи осіб!

 

☝️У разі, якщо Вам відомі конкретні факти поселення таких осіб – просимо одразу ж фіксувати їх та повідомляти поліцію (102).

 

☝️У випадку появи невідомих осіб у Стебнику чи селах нашої громади – інформуйте про це старост, адже кожна тимчасово переміщена особа повинна бути облікована.

 

🔻Облік осіб проводить управління соціального захисту населення Дрогобицької міської ради (площа Ринок, 1).

 

Ми всі повинні згуртувати зусилля та бути пильними. Задля безпеки та спокою в нашій громаді! Задля підтримки наших воїнів та спільного захисту нашої України! 💙💛

 

Дякуємо усім за розуміння!

 

Слава Україні!! 🇺🇦”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *