Кількість хворих на Дрогобиччині продовжує зростати

За останні 6 днів тижня що минає, у Дрогобичі та регіоні зафіксовано 888 нових випадків інфікування коронавірусною інфекцією. За словами керівника відділу охорони здоров’я Володимира Чуби, кількість недужих в порівнянні з минулим тижнем зросла майже вдвічі. Якщо говорити мовою цифр то інфікованих побільшало на 131 пацієнта. Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді.

Лідерами по захворюваності продовжують бути міста Борислав та Східниця, за останні дні цього тижня рівень захворюваності там зріс майже у два з половиною рази. Що стосується Дрогобича – то станом на четвер, 3 лютого, можемо констатувати, що рівень захворюваності у нас не надто відрізняється від показників минулого тижня, – підкреслив Володимир Чуба.

Станом на ранок 3 лютого у Стебницькій лікарні в стаціонарі перебуває 136 пацієнтів, із них – 16 в реанімації.

“Із загальної кількості госпіталізованих у лікарню – лиш 13 пацієнтів є вакцинованими. Рівень перебігу недуги в них лікарі характеризують як легкий або середньої важкості. Що не скажеш про невакцинованих пацієнтів, у яких загострилися супутні недуги. Такі дані засвідчують те, що вакциновані хворі легше переносять недугу та швидше ідуть на поправку”, – додає Володимир Чуба.

Також за словами головного медика міста – штам «Омікрон», який зараз активно циркулює, продовжує атакувати дітей. За останні шість днів офіційно підтверджено 8 випадків недуги серед дітей. Хоча, як констатують медики Дрогобича, чимало батьків не ведуть свої чада на тестування – тож рівень захворюваності можна вважати в рази вищим.

Що стосується рівня вакцинації населення – то Дрогобич та територіальна громада перейшли поріг у 41% вакцинованих першою дозою та 39% – другою. Окрім того, майже 600 мешканців громади здійснили імунізацію бустерною дозою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *