За тиждень кількість хворих на Дрогобиччині зросла втричі

Таку інформацію озвучив на щотижневій оперативній нараді 31 січня керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба, – повідомляє прес-служба дрогобицької міської ради.  За словами посадовця, за тиждень що минув, кількість хворих в регіоні зросла втричі – 757 нових випадків за останні сім днів. Так, в Дрогобичі ковід підтвердили в 314 осіб, позаминулого тижня недужих було – 252 особи. У Стебнику недугу діагностували в 62 людей, в Трускавці – у 35, у Бориславі і Східниці – в 132, в районі – в 214.

Станом на ранок 31 січня у Стебницькій лікарні у стаціонарі перебуває 101 пацієнт, із них 6 – в реанімації. Кількість шпиталізацій за останній тиждень зросла вдвічі, – підсумовує Володимир Чуба.

Що стосується імунізації від ковіду, то за твердженнями Володимира Чуби, останнім часом рівень вакцинації знизився.

По статистиці маємо таку картину: першою дозою привито 40,6% осіб (39, 481 тис. осіб), другою дозою вакциновано – 38,2% (37,195 тис. осіб), третю дозу вакцини від ковіду отримали – 0,6% (565 осіб), – розповідає Володимир Чуба.

Як стверджують медики – в порівнянні із штамом «Дельта», який циркулював в Україні минулого сезону, штам «Омікрон» вирізняється тим, що менше вражає легені. Відтак у медзакладах менше киснезалежних пацієнтів. Також лікарі підкреслюють, що вакциновані хворі ковідну недугу переносять в рази легше.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *