На Дрогобиччині мобільні групи перевірятимуть транспорт та заклади харчування на дотримання каранину

У Дрогобицькому районі спеціальні мобільні групи з контролю за дотриманням карантинних обмежень перевірятимуть заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання норм карантину. Про це повідомили в Дрогобицькій райдержадміністрації. До складу робочих груп увійшли представники поліції, Держпродспоживслужби та Дрогобицької РДА. Зокрема, сьогодні спеціальна мобільна групи з контролю  за дотримання карантинних обмежень інспектувала Трускавецьку територіальну громаду.

Окрім цього, цього тижня спеціальна робоча група перевірила понад кафе, ресторани, магазини, салони краси та інші суб’єкті господарювання. Перевірки проведуть у міських та сільських населених пунктах  Дрогобицької, Бориславської, Меденицької та Східницької громад. Перевірятимуть заклади на наявність у всіх відвідувачів та працівників у передбачених випадках  «зеленого» COVID-сертифікату чи ПЛР-тесту, засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та ін.

Нагадаємо, на Львівщині через збільшення хворих на коронавірус, обласна комісія ТЕБ І НС прийняла рішення заборонити проведення будь-яких розважальних заходів, обмежити  перевезення у  громадському транспорті — до 50% пасажирів. А також, всім закладам освіти, крім дошкільних, перейти на дистанційну форму навчання.

Фото ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *