Уже цього четверга відбудеться прем’єра документального фільму «Тюрма на Стрийській»!

Як будівля повітового суду у Дрогобичі перетворилася на катівню, а після – стала мирним університетом? Які злочини приховували ці мури? Скільки жертв радянського терору поховано у садочку при будівлі та як зберіглася та відновилася людська пам’ять про безвинно страчених?

І ось, настає період Незалежності, початок 90-х, – час, коли таємниці почали виходити назовні. Коли ті, хто знав та мовчав, почали говорити! Коли почала говорити сама земля під ногами, відкриваючи дослідникам свідчення страшних подій….

Про це йдеться у документальному фільмі «Тюрма на Стрийській», знятому студією DocNoteFilms Production

Ідея створення документального фільму, який розповість про жахіття комуністичного «визволення» належить ініціативній групі дрогобичан (о. Тарас Гарасимчук, Микола Походжай, Володимир Пограничний, Олена Куртяк). Ця стрічка – спроба візуалізувати усну історію місця, яку знали і переповідали практично усі жителі Дрогобича та довколишніх сіл, для інших міст та містечок України, насамперед з метою вкотре нагадати, що стоїть за російською «підтримкою».

Дивіться фільм «Тюрма на Стрийській» уже за кілька днів –  27 січня о 21:15 на регіональних каналах Суспільного та на YouTube-каналі DocNoteFilms.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *