Є шанси, що цього року у Дрогобичі буде відновлено стадіон «Галичина»

  •  
  •  
  •  
  •  

Дрогобицька громада отримала 20 млн.грн із державного бюджету для реконструкції місцевого стадіону «Галичина» під спортивно-тренувальний молодіжний комплекс ще в листопаді 2021 року. Ці кошти є перехідними, тобто освоювати їх можна цього року, і до робіт на стадіоні вже приступили. Загальний кошторис проєкту складає 51млн.грн – про це повідомили у Дрогобицькій міській раді із посиланням на начальника Управління капітального будівництва Василя Бохонка.

Управлінням було оголошено тендер на старт ремонтних робіт. Перемогу здобула львівська фірма ТзОВ «Трудові ресурси». Роботи на стадіоні уже стартували. За твердженнями керівника «Управління капітального будівництва» – будівельники приступили до ряду робіт пов’язаних із заміною комунікацій, реконструкції трибун, бетонного перекриття тощо.

Загалом за 20 млн.грн. має бути здійснена реконструкція футбольного поля, реконструкція західної трибуни на 3 тисячі глядачів, відремонтовано приміщення для VIP-персон (запрошені гості на футбольні матчі, медики, тренери тощо), а також спорудження нової трансформаторної підстанції, вишок прожекторного освітлення, заміна зовнішніх комунікацій, благоустрій території та ін.

 Якщо у 2022 році ми отримаємо другий транш державної субвенції у розмірі 31 млн.грн – то маємо сподівання що до завершення року виконаємо усі ремонтні роботи та здійснимо повну реконструкцію головної футбольної арени міста, – зауважив Василь Бохонок.

 Нагадаємо, Дрогобицький стадіон «Галичина» розпочали реконструювати ще напередодні Євро-2012. Однак згодом роботи зупинили, а розпочате будівництво законсервували. За кілька років футбольне поле поросло бур’янами та перетворилося на руїну.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *