Переполох на Бориславській: підняли всі екстрені служби міста через пару безхатченків

  •  
  •  
  •  
  •  

Сьогодні зранку на вулиці Бориславській у Дрогобичі стався переполох: мешканці та перехожі спостерігали значну кількість спецавтомобілів на внутрішньому дворі будинку №1. Близько 10.00 год. сюди прибуло два пожежні авто, рятувальники із драбинами приступили до обстеження закинутого 1-поверхового будинку, який розташований поруч.

До роботи була задіяна бригада пожежників, але диму ніде не було, що насправді коїться – відповіді на це питання ніхто не знав. Буквально за 5 хвилин приїхали ще дві спецавтівки   – на цей раз  поліція та екстрена медична допомога.  Жінка-медик, яка вийшла із швидкої, відразу ж направилася до закинутого будинку із вибитими вікнами та дверима (доволі безстрашний вчинок, адже невідомо, що там і хто там!). «Мені сказали, що там хтось є» – відповіла жінка рятувальникам, які зупинили її, зазначивши, що потреби у медиках немає. На запитання нашого журналіста «Що трапилося?» – поліцейський із посмішкою відповів: «Нічого» , і  після цього і поліція, і медики, а також пожежники посідали в свої авто та роз’їхалися.

Ми зателефонували в Дрогобицьке РУ ГУ ДСНСУ у Львівській області, де нам повідомили, що це був хибний виклик… «На жаль, такі випадки трапляються. А в той час хтось може потребувати реальної допомоги», – розповіли нам в пожежній частині.

Ми часто нарікаємо, що швидка, поліція, пожежники не доїхали, не врятували, не встигли і звинувачуємо їх, якщо щось іде не так… Але в даній ситуації всі служби проявили оперативність, 4 спецавтомобілі, рятівники, медики, поліцейські витрачали свій час та  ресурс даремно, бо комусь, як згодом з’ясувала МедіаДрогобиччина  «здалася підозрілою пара безпритульних у стані алкогольного сп’яніння, які прямували до закинутої будівлі»!  Як нам стало відомого, пожежників та поліцію викликали мешканці сусіднього будинку, які побачили уже згадану пару безхатченків. На наш погляд, якщо були якісь сумніви, для з’ясування обставин, цілком достатньо було викликати працівників муніципальної варти, офіс якої всього за 100 метрів від місця події, а не піднімати для цього всі екстрені служби міста.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *