У Східницькій громаді відбулась акція «Стань Святим Миколаєм для сирітки»

Акція милосердя “Стань Святим Миколаєм для сирітки”, яка проходила в Східницькій громаді, вчора завершила свою роботу. Метою благодійної акції було привернення уваги суспільства до проблем людей похилого віку, дітей сиріт, осіб з інвалідністю та інших соціально незахищених верств населення.

У народі кажуть: «Творіть добро, і вам воздасться». Саме за таким принципом діяли наші благодійний, а саме: Східницька селищна рада, підприємці смт. Східниця, Керетивчин Андрій, Томин Роман, Мар’яна Піляк, “Благодійний фонд братів Дуліб’яників” працівники культури та бібліотекарі Східницької ТГ, старости сіл Східницької ТГ і багато інших знаних і незнаних жертводавців.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Ми впевнені , що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Зичимо вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть вас до успіхів.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Директор “Центру культуру і дозвілля Східницької ТГ”  Яворська Ірина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *