Дрогобицькі акробати перемогли на чемпіонаті України

У неділю завершився чемпіонат України серед юніорів та відкритий Кубок Львова зі спортивної акробатики. Змагання тривали з 15 по 19 грудня у залі гімнастики Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського.

У заходах загалом взяли участь понад 300 акробатів з 14 міст України, а також гостей з Кишенева і Тирасполя, що у Республіці Молдова.

У рамках чемпіонату України було розіграно 20 комплектів нагород. Дрогобицькі акробати здобули п’ять медалей. Зокрема мішана пара Анастасії Семенович та Богдана Іваника посіли 1 і 3 місця, чоловіча група у складі Андрія Чепелюка, Тараса Орищака, Назара Стеціва, Ростислава Стеціва здобули три перші місця – у двох вправах і багатоборстві. Усі вони вихованці Дрогобицької ДЮСШ ім. І.Боберського, тренують спортсменів Оксана Жгута та Жанна Жгута.

У рамках відкритого міжнародного Кубку Львова було розіграно 18 комплектів нагород.

Тут наші спортсмени здобули також завоювали призові місця: мішана пара Анастасії Семенович та Богдана Іваника стали срібними призерами, чоловіча група у складі Андрія Чепелюка, Тараса Орищака, Назара Стеціва, Ростислава Стеціва виборола перше місце.

 

За повідомленням Управління молоді та спорту Львівської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *