У Трускавці відкрили резиденцію Святого Миколая

Сьогодні, за покликом найменших мешканців Трускавецької громади до міста-курорту прибув Миколай. На всі різдвяно-новорічні свята Чудотворець оселиться у Трускавці на головній площі міста в оточенні своїх помічників.

Усі, хто прийшли сьогодні на відкриття резиденції Чудотворця, потрапили у дивовижну музичну казку. Разом з організаторами її створили для глядачів вихованці Трускавецької школи мистецтв ім. Романа Савицького. Ангел, у якого перевтілилась Марія Настьошин та ведучий Володимир Наконечний урочисто відкрили двері до хатини Миколая для усіх діток і дорослих.

DrogMedia У Трускавці відкрили резиденцію Святого МиколаяМіський голова Трускавця Андрій Кульчинський зустрів Миколая у місті-курорті та привітав усіх з початком найцікавішого зимового періоду. Він закликав дорослих намагатись дарувати дітям казку і тим змінювати світ навколо на краще, адже добро породжує добро і це важливо усвідомлювати напередодні Різдва.

Трудилися над створенням такої краси та організації концерту, дарували свої таланти учні Трускавецької школи мистецтв імені Романа Савицького: Гладка Дарина, Антон Тачівка, Юліана Вацлав, Строкова Анастасія, Ямелинець Софія та Соломія, музкерівник Мар’яна Кравчук, також Ірина Маркович, Наталя Федишин, окремі оплески для нашої наймолодої красуні Андрієвської Єлизавети.

Чарівні вокалісти Ірина Навроцька та Тетяна Радяк. Колектив Народного дому, директор Олег Червнявий та Роман Разянов, які працювали на озвученням. Залишились за кадром, але багато вклали для того, щоб казка відбулася – Галина Клепач, Галина Гарасимчук, праціники Трускавецького інформаційно-курортного центру та Руслан Пристай, радник Міського голови Трускавця – ідейний натхненник свята.

Поруч із Резиденцією Миколая у Трускавці відкрився і новорічно-різдвяний ярмарок, який буде працювати впродовж усіх свят і  стане головною зимовою атракцією для відпочивальників та мешканців усього регіону.

На цьому святкові миті в Трускавці не завершуються, адже зовсім скоро засяє і головна зелена красуня-ялинка.

Тож 19 грудня о 16:00 год. біля головної сцени Трускавця на мешканців та гостей громади обіцяють не менш яскраве свято.

За повідомленням Трускавецької міської ради

DrogMedia У Трускавці відкрили резиденцію Святого Миколая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *