У Трускавці чистять питне озеро

  •  
  •  
  •  
  •  

За кілька місяців з дна питного озера в Трускавці планують витягнути 100 тисяч тон намулу. Роботи вже розпочали цими днями.

Для очистки спеціальною технікою, яка діє за принципом порохотягу, висмоктують намулисті відкладення. Таким чином планують витягнути назовні майже 100 тисяч кубометрів намулу. Усе це виконує спеціалізована фірма, яка має відповідне устаткування та чималий досвід.

Варто зауважити, що питне водосховище міста не очищувалося кілька десятиліть поспіль. Останній раз його очистка відбувалася у 1993 році досить затратним та тривалим методом. Тоді воду спускали через дамбу, щоб екскаватори мали можливість забрати намул з дна. Такий метод очищення резервного водосховища спричиняв чималі проблеми, адже після таких дій відбувалося тотальне замутнення водойми, яке виводило її з експлуатації на тривалий термін.

За ці роки озеро знову замулилося до критичних показників, адже сьогодні, за прогнозами фахівців, рівень намулу на дні перевищує норми і становить близько 1 метра. Ситуація довгий час була критичною, однак через брак коштів роботи з очистки відкладалися з року в рік.
За попередніми розрахунками вартість робіт становить 15 мільйонів гривень. По друге, це втрата на невизначений час резервного джерела водопостачання міста-курорту, що теж само по собі ризиковане, хоча й вкрай необхідне рішення.

Чому це рішення таке неоднозначне пояснює директор Трускавецького водоканалу Роман Бучкович: «Проект, на який ми наважилися має певні ризики та складнощі. По перше, треба прикласти надзусилля для того, аби вчасно залучити необхідні кошти. Наразі водоканал планує отримати їх з бюджетів різних рівнів, використовуючи програми підтримки та розвитку. По друге, постаратися зробити очистку у максимально короткий термін. Тобто якщо на виконання цих робіт, згідно проектної документації, відводиться 6 місяців, у водоканалі намагатимуться суттєво скоротити цей термін виконуючи роботи у дві зміни».

Наразі робота триває.

Інформація “Франкова криниця-Підгір’я”

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *