Мінус 24 життя за тиждень – сумна статистика Стебницької лікарні

  •  
  •  
  •  
  •  

Таку інформацію 15 листопада озвучив на щотижневій оперативній нараді керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба. За словами головного медика міста, за минулий тиждень ковідну недугу діагностували в 293 осіб, це на 85 недужих менше, ніж позаминулого тижня. Із загальної кількості хворих 108 становлять мешканці Дрогобича, 25 – Стебника, 12 – Трускавця, 59 – Борислава та Східниці, 85 – району.

Станом на ранок в Стебницькій міській лікарні перебуває 130 пацієнтів, із них – 15 в реанімації, 1 – під’єднаний до апарату ШВЛ. Маємо сумну статистику, за минулий тиждень в Стебницькому медзакладі померло 24 недужих. Серед них, як пацієнти працездатного віку, так і особи похилого віку. За минулу добу – померло 5 осіб. Ці дані засвідчують, що недуга дуже підступна та стрімко набирає обертів і призводить до погіршення стану пацієнтів. Із загальної кількості недужих, які перебувають в стаціонарі інфекційного відділення Стебницької лікарні лишень 37 осіб були провакциновані, – повідомив Володимир Чуба.

Що стосується вакцинації населення, то за твердженнями Володимира Чуби, за минулий тиждень першу дозу вакцини отримали – 2 502 особи (загалом провакциновано 28 057), другу дозу – 1 288 осіб (загалом – 17 894).

За повідомленням Прес-центру Дрогобицької міської ради

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *