Мінус 24 життя за тиждень – сумна статистика Стебницької лікарні

Таку інформацію 15 листопада озвучив на щотижневій оперативній нараді керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба. За словами головного медика міста, за минулий тиждень ковідну недугу діагностували в 293 осіб, це на 85 недужих менше, ніж позаминулого тижня. Із загальної кількості хворих 108 становлять мешканці Дрогобича, 25 – Стебника, 12 – Трускавця, 59 – Борислава та Східниці, 85 – району.

Станом на ранок в Стебницькій міській лікарні перебуває 130 пацієнтів, із них – 15 в реанімації, 1 – під’єднаний до апарату ШВЛ. Маємо сумну статистику, за минулий тиждень в Стебницькому медзакладі померло 24 недужих. Серед них, як пацієнти працездатного віку, так і особи похилого віку. За минулу добу – померло 5 осіб. Ці дані засвідчують, що недуга дуже підступна та стрімко набирає обертів і призводить до погіршення стану пацієнтів. Із загальної кількості недужих, які перебувають в стаціонарі інфекційного відділення Стебницької лікарні лишень 37 осіб були провакциновані, – повідомив Володимир Чуба.

Що стосується вакцинації населення, то за твердженнями Володимира Чуби, за минулий тиждень першу дозу вакцини отримали – 2 502 особи (загалом провакциновано 28 057), другу дозу – 1 288 осіб (загалом – 17 894).

За повідомленням Прес-центру Дрогобицької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *