У Бориславі є ще час до кінця доби, щоб гідно вшанувати пам’ять Героїв

  •  
  •  
  •  
  •  

У Бориславі сьогодні останній день, щоб проголосувати за проєкт Громадського бюджету, серед яких окремої уваги заслуговує впорядкування скверу та встановлення меморіальної дошки на честь полеглих у війні з російським агресором мешканців мікрорайону Тустановичі Артура Гулика та Андрія Луціва. Наявна на даний час дошка зазнала нищення часом – аніж має бути таке “вшанування”, то краще ніяк, переконані родичі загиблих. Вони закликають у соцмережах підтримати проєкт, адже дуже боляче спостерігати, що їхні брати, сини, віддали життя за Україну, за нас з вами, щоб ми могли жити у мирних містах і селах, а мешканцям заради гідного вшанування їхньої пам’яті виявляється важкої просто перейти за посиланням і проголосувати за проєкт.

Микола Когут, зокрема, написав у мережі фейсбук: “Звертаюся до тих, хто є небайдужим мешканцем мікрорайону Тустановичі в Бориславі, або мешканців інших районів міста, які вважають, що позитивні зміни мають відбуватися в цілому місті.

На “Громадський бюджет” Борислава винесено проєкт під №12, який передбачає облаштування скверика навпроти Будинку “Просвіти”. Одним із елементів скверу, окрім лавочок та ліхтарів, передбачається встановлення меморіальної плити в пам’ять про тих мешканців мікрорайону, які віддали життя за наш із Вами спокій та цілісність України: Артуру Гулику та Андрію Луціву.

Тож, якщо Ви є небайдужим мешканцем мікрорайону або міста, або Бориславської ТГ, перейдіть, будь ласка, за посиланням:

https://budget.e-dem.ua/4610300000/project/19465?return=main і підтримайте даний проєкт.

Буду вдячний за кожен залучений голос і за кожне поширення!!!”

” Якщо проект 12 не набере голосів ,ми з мамою Луціва підемо і знінемо цю позорну дошку наших рідних, – написала у мережі фейсбук сестра Артура Гулика Оксана Модрицька.- Ваша байдужість показує як ви відноситесь до загиблих воїнів…”

Нагадуємо усім мешканцям Борислава та громади – сьогодні є ще час до кінця доби підтримати проєкт номер 12. Не будьте байдужими, наші Герої віддали за нас найцінніше -своє молоде життя, тож приділіть бодай трохи часу і проголосуйте за гідне вшанування їхньої пам’яті.

На фото: так зараз виглядає пам’ять про тих, хто віддав своє життя за волю України

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *