Дрогобицькі акробати виступили на Всесвітній виставці “Експо-2020” в Дубаї

Майстри спорту України зі спортивної акробатики вихованці Дрогобицької ДЮСШ Чепелюк Андрій, Орищак Тарас, Стеців Назар-Михайло, Стеців Ростислав у складі національної збірної команди України продемонстрували свої виступи у тематичному заході Дні українського спорту («UA SPORTS») у рамках програми українського павільйону на Всесвітній виставці «Експо – 2020» у м. Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати).  Про це повідомив Сергій Дмітрієв.

Делегація України на чолі з Міністром молоді та спорту Вадимом Гутцайтом відвідала інноваційний інфраструктурний об’єкт у місті Дубаї – Дубайське спортивне місто. На захід «UA SPORTS» завітали почесні гості від еміратської сторони, а саме Міністерка культури та молоді ОАЕ Нура Бінт Мухаммад Аль-Каабі, заступник Генерального секретаря Генеральної адміністрації з питань спорту ОАЕ Халід Аль Мідфа, представники еміратських спортивних федерацій та клубів.

Міжнародні відвідувачі українського павільйону мали змогу переглянути виступи українських гімнастів та акробатів, юних вихованців гімнастичного клубу ARAM (Дубаї), футбольної академії Dynamo Football Academy Dubai, чирлідинг студії RED FOXES, взяти участь у автограф- та фотосесіях із зірками українського спорту, зокрема, Дарією Білодід, Сергієм Ребровим та Вадимом Притуляком, а також ознайомились з експозицією павільйону України на «Експо-2020».

На згадку про візит Міністр залишив свій запис у книзі почесних відвідувачів павільйону Саудівської Аравії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *