У Дрогобичі буде єдиний комплекс екстреної медичної допомоги

У Дрогобичі виділять частину приміщень теперішнього психоневрологічного диспансеру під кабінети медиків та гаражі для медичних автомобілів. Такі пропозиції підтримали члени комісії з питань комунального майна Львівської обласної ради під час засідання яке відбулося в середу,10 листопада, – повідомляє прес-служба обласної ради.

«Можливість створення у Дрогобичі єдиного комплексу екстреної медичної допомоги з необхідними допоміжними приміщеннями з’явиться за умови перенесення психоневрологічного підрозділу та кабінету ЗПТ з комплексу приміщень Дрогобицької громади по вулиці Січових Стрільців,20 у приміщення місцевого протитуберкульозного диспансеру, по вулиці Тарнавського,32, які належать Львівській обласній раді», – йдеться у зверненні до депутатської комісії від керівництва Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

«Дрогобицька районна підстанція екстреної медичної допомоги потребує додаткових приміщень під гаражі для швидких. Цю проблему варто вирішити, адже автомобілі швидкої медичної допомоги повинні очікувати на виклики в закритих теплих приміщеннях, це забезпечить водіям та медикам можливість швидко виїжджати до пацієнтів», – зазначив в.о. директора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько.

Остаточне рішення, щодо покращення умов праці медиків депутати Львівської обласної ради приймуть під час голосування на сесійному засіданні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *