Не допускати в маршрутки, заклади торгівлі, державні установи – на території Дрогобицького району вводять додаткові обмеження

  •  
  •  
  •  
  •  

Сьогодні районна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення з 8 листопрада  посилити карантинні обмеження – на території Дрогобицького району  вводяться додаткові карантинні обмеження «червоної зони».

Зокрема, з 00 год. 00 хв. 8 листопада 2021 року на час перебування Львівської області у «червоній зоні» епідеміологічної небезпеки підприємствам, установам, організаціям, незалежно від форм власності та виду діяльності на території Дрогобицького району, окрім основних карантинних обмежень, передбачених постановою Кабміну № 1236, рекомендується встановити наступні додаткові обмеження: 

— Заборонити здійснення обслуговування відвідувачів у закладах торгівлі (магазини, ринки), незалежно від виду товарів та послуг, особами, які відмовляються або ухиляються від проведення профілактичних щеплень проти COVID-19 за виключенням осіб, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень, відповідно до переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом МОЗ від №16 вересня 2011 року №595.

–  Не допускати у транспортні засоби, що здійснюють регулярні міські та приміські перевезення, пасажирів та водіїв, крім передбачених випадків.

— Заборонити здійснення обслуговування відвідувачів посадовими особами місцевого самоврядування, крім передбачених випадків.

До передбачених випадків відносять наступні: обмеження не застосовуються до

  • осіб, які не досягли 18 років
  • осіб, у яких наявний: негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку),
  • осіб,у яких є документ, що підтверджує отримання  вакцинації, міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 (жовтий чи зелений сертифікат) вакцинами, які включені ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях,
  • осіб у яких є документ про підтвердження від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Дрогобицькому РВП ГУ НП України у Львівській області спільно з Дрогобицьким та Трускавецьким управлінням Держпродспоживслужби ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів:

— посилити контролюючі заходи щодо дотримання проти епідеміологічних заходів на території Дрогобицького району;

— щодня до 10:00 год. надавати інформацію Дрогобицькій районній державній адміністрації, щодо стану дотримання карантинних обмежень на території району, об’єктів перевірок  та кількості осіб, притягнутих до відповідальності за порушення заборон, встановлених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Для перевірки дотримання карантинних обмежень «червоної зони» будуть створені спеціальні мобільні групи з числа представників поліції та Держпродспоживслужби.

Окрім цього, районний штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної  ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, посилить контроль за дотримання карантинних заходів та території району та здійснюватиме моніторинг руху та потреби вакцини.

Районна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення посилити карантинні обмеження на території Дрогобицького району, у зв’язку із зростанням кількості хворих на ковід, госпіталізацій та смертності. Діятимуть вони, доки Львівська область перебуватиме у «червоній» зоні.

Інформація за повідомленням Дрогобицької РДА 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *