З понеділка знову “дистанційка”

  •  
  •  
  •  
  •  

Заклади освіти, де немає 100% показника вакцинації педколективу, з понеділка переходять на дистанційне навчання.

В очному режимі, незважаючи на відсоток вакцинації, можуть працювати лише дошкільні навчальні заклади, спецшколи та 1-4 класи.

Це зумовлено впровадженням на Львівщині з 30 жовтня “червоної зони” карантинних обмежень.

У Департаменті освіти і науки Львівської ОДА надіслали відповідні листи з роз’ясненнями усім відділам освіти територіальних громад, керівникам закладів вищої, професійно-технічної, фахової передвищої освіти та установам обласного підпорядкування. Про це повідомили в Дрогобицькій РДА.

У протоколі засідання обласної комісії ТЕБ та НС зазначено: «Заборонено відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів освіти та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також крім закладів освіти, усі працівники яких мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, шо підтверджує вакцинацію від С0УЮ-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія)».

У Дрогобичі та громаді, згідно інформації відділу освіти Дрогобицької міської ради, “у зв’язку зі запровадженням карантинних обмежень «червоного» рівня, з понеділка усі навчальні заклади у Дрогобицькій міській територіальній громаді будуть зачинені”.

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *