Тепло є в школах та садочках Дрогобицької громади, які запаслися дровами

Таку інформацію озвучив на щотижневій оперативній нараді, 25 жовтня, керівник відділу освіти ДМР Петро Шев’як. Найперше опалення запустили в тих навчальних установах, які працюють на альтернативних видах палива та запаслися дровами на зимовий період. Так, станом на ранок 25 жовтня теплоносій уже запущено в Рихтицькому та Нагуєвицькому садочках, а також у Дрогобицьку дошкільну установу “Берізка №28”, що на вулиці Бориславській.

Що стосується шкіл, то опалювальний сезон стартував в 10 навчальних закладах, зокрема в Добрівлянах, Рихтичах, Нагуєвичах, Унятичах, Брониці, Медвежі, Верхніх Гаях, Лішні.

В інших навчальних закладах зараз триває осінній канікулярний період, чотири освітні установи  перебувають на дистанційному навчанні.

Додамо, на Дрогобиччині цьогоріч відтермінували старт опалювального сезону, оскільки на 65% зріст тариф для бюджетних установ. Таке рішення зумовлене тими цінами, які встановила компанія “Нафтогаз трейдинг”. Як повідомив Петро Шев’як – станом на 12 жовтня компанія, яка виграла тендер на постачання газу, оголошений відділом освіти, розірвала в односторонньому порядку цей документ. Зараз триває підготовка до нової процедури оформлення тендеру і закупівлі газу. “Ми в цьому році закладали газ на рівні 7-12 гривень, а зараз газ пропонують на рівні 48-50 гривень, — наголошує керівник відділу освіти Петро Шев’як.

Інформація Прес-центру Дрогобицької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *