Перший штраф за перевезення пасажира без Covid-сертифікату

Сьогодні, 21 жовтня, працівниками управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА спільно із Західним міжрегіональним управлінням Укртрансбезпеки та інспекторами патрульної поліції перевірено близько  30 транспортних засобів, на яких здійснюються міжобласні перевежзення.
До відповідальності притягнули одного перевізника, який надавав послуги на міжобласному автобусному маршруті пасажирам без наявності у них COVID сертифікатів або плр-тестів. Також одного з пасажирів притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення маскового режиму. Про це повідомили в Управлінні транспроту та зв’язку ЛОДА.

 

Нагадаємо, від сьогодні міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

  • документу, який підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документу, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів жовтого рівня епідемічної небезпеки;
  • міжнародного, внутрішнього сертифікату або іноземного сертифікату, що підтверджує вакцинацію від covid-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом плр або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
  • негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

9 жовтня Львівську область перевели до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *