Оновлене відділення Дрогобицької дитячої лікарні вразило високим рівнем

  •  
  •  
  •  
  •  

Сьогодні у Дрогобичі відкрили оновлене відділення дитячої інфекційної лікарні, що по вул.Шептицького. Тут проведено капітальний ремонт і вкладено чималі кошти, зокрема понад 2 млн. 933 тис. грн. обійшовся сам ремонт, ще 2 млн. 955 тис. грн. винесла сучасна вентиляційна система, яка забезпечує максимальне очищення повітря та регуляцію температурного режиму. Нова медична апаратура, зокрема апарат ШВЛ в реанімаційному блоці, пральня, маніпуляційна, повністю нові меблі. У відділенні облаштовано санвузли, є ванни і підігрів підлог в палатах. Можна сказати, тут все будувалося заново.

Нове відділення готове до прийому пацієнтів,   воно розраховане на 30 цілодобових ліжок дитячої інфекції, з них 20 – боксованих та мають окремі входи.
Направду, під позитивними емоціями залишилися навіть люди, які мають можливість порівняти рівень медичних послуг в  більших містах та розвинених європейських країнах. Всі вкладені кошти – в основному із місцевого бюджету, меблі на суму 460 тис. грн. тис. грн. придбано за сприяння народного депутата минулого скликання Богдана Матківського, а пральню за 266тис. 460 грн. облаштовано за позабюджетні кошти.
А ще на стінах холу і палат появилися яскраві ілюстрації казкових мотивів. Лікарняне відділення тепер годі впізнати! Більше немає гнітючої монотонності лікарняних буднів, натомість є кольоровий світ дитинства! Цей проект, який так і називається – «Кольоровий світ дитинства», реалізувала компанія «Снєжка-Україна», яка уже впродовж 9 років поспіль втілює у дитячих медичних установах всеукраїнську соціальну програму, даруючи маленьким пацієнтам позитивну казкову атмосферу, щоб полегшити їхнє перебування в лікарняних стінах.
Для ефективної реалізації Програми компанія «Снєжка-Україна» залучає професійних художників, які розробляють ескізи малюнків, а згодом їх розписують на стінах.
У Дрогобичі виконавцями розписів стали художниці Зоряна Шимко та Олександра Сікора. Як розповіла в коментарі журналістам пані Зоряна Шимко, роботи фактично були виконані за 15 днів, фарба лягала легко, а широка палітра відтінків дозволила втілити все задумане. Зображення вийшли неймовірно красиві. Розпис об’єднаний єдиною сюжетною лінією: хлопчик та дівчинка мандрують рідним містом у різні при року, і на стінах відображено те, що вони побачили наяву і в своїх фантазіях.
Сподіваємося, що за таких умов одужання маленьких пацієнтів буде проходити швидко і безболісно, хоча, звичайно, бажаємо кожній дитині міцного здоров’я і навіть у таку хорошу барвисту лікарню не потрапляти зовсім.

Віра ЧОПИК, фото автора

Повне відео із відкриття відділення можна переглянути на нашій сторінці у ФБ за посиланням: Медіа Дрогобиччина 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *