Від козаків  до воїнів АТО: 14 жовтня в Дрогобичі проведуть костюмовані інсталяції

З нагоди відзначення Дня українського козацтва, Дня створення УПА та Дня захисника України 14 жовтня у Дрогобичі відбудуться костюмовані інсталяції присвячені трьом історичним періодам – Добі козацтва, повстанській тематиці та сучасним воїнам АТО-ООС.  Про це повідомив Прес-центр Дрогобицької міської ради.

Протягом кількох днів у Дрогобицькій громаді проходитиме ряд заходів на патріотичну та історичну тематику.

Зокрема на площі Замкова Гора буде розгорнуто декілька костюмованих історичних інсталяцій – починаючи від доби козацтва і завершуючи сучасними героями України.

Протягом дня дрогобичани матимуть змогу спостерігати козацький та гетьманський одяг, повстанські костюми та костюми сучасних героїв – воїнів АТО-ООС.

До демонстрації костюмів будуть залучені актори народного театру з Раневич, артисти «Верховинки» та сучасні воїни, ветерани російсько-української війни.

Учасники костюмованого дійства готуватимуть на площі Замкова Гора святковий куліш. Дрогобичани та гості міста зможуть частуватись козацькими стравами та робити пам’ятні фото.

Також на площі Замкова Гора планують розгорнути виставку зброї. А на сцені відбуватиметься концерт місцевих вокально-мистецьких колективів.

Костюмовані інсталяції розпочнуться на площі Замкова Гора 14 жовтня з 13.00 та триватимуть кількох годин.

В цей день відбуватимуться цікаві заходи на патріотичну та історичну тематику також  у Стебнику та селах громади.

 Також до Дня захисника України заплановано чергову поїздку  до наших воїнів на схід.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *