Дрогобич перейшов на дистанційне навчання, окрім 1-4 класів та садочків

Із 23 вересня рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Україні встановлено жовтий епідемічний карантинний рівень.

За умовами жовтої карантинної зони, школи працюватимуть за наявності не менше 80% провакцинованих працівників із “жовтими” чи “зеленими” COVID-сертифікатами.

“Жовтий” сертифікат містить інформацію про перше щеплення, а “зелений” – про повний курс. Також у сертифікаті може бути інформація про негативний результат тестування або одужання від COVID-19.

Що стосується Дрогобича, то за повідомленням Прес-центру Дрогобицької міської ради, станом на 24 вересня у місті за умовами «жовтої карантинної зони» навчальний процес триває в дошкільних закладах освіти та для школярі початкової школи – 1-4 класи.

Учні  5-11 класів, а також студенти університетів та коледжів і училищ міста із 24 вересня переведені на дистанційну форму навчання.

 Також від 24 вересня у Дрогобичі припинили свою роботу позашкільні навчальні заклади міста та спортивні секції.

Проте ситуація може змінитися за умови вакцинації 80% педагогів та тренерів навчального закладу. Тоді учні середньої та старшої школи, а також секції  зможуть відновити очне навчання.

За даними відділу освіти Дрогобицької міської ради, станом на 23 вересня у Дрогобичі вакциновано 714 осіб педагогічного складу. Із них 263 – отримали першу дозу вакцини, 451 – другу, це приблизно 42,4% від загальної кількості.

Що стосується шкіл міста та району, то станом на 23 вересня, кілька навчальних закладів уже досягли 80% рівня вакцинації педагогічного колективу.

Зокрема, це Дрогобицький ліцей імені Б.Лепкого, Лішнянська, Дережицька та Нагуєвицькі школи, Гімназія № 9 ім. Героїв Крут.

Однак цифри щодо вакцинації вчителів змінюються щоденно, кількість вакцинованих осіб зростає – зазначають у відділі освіти

Фото ілюстративне 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *