При переході в “жовту” зону працюватимуть лише школи Трускавця та Борислава

В Україні рішенням уряду адаптивний каранин продовжено до кінця року. Уже завтра, 21 вересня, відбудеться засідання Державної комісії ТЕБ та НС, за результатами якої оголосять дату встановлення на території всієї України «жовтого» рівня епіднебезпеки.

Відповідно до нових карантинних норм, за умови впровадження «жовтого» рівня у звичному режимі навчальні заклади працюватимуть лише за наявності не менш 80% працівників хоча б одного щеплення. Всі інші  будуть функціонувати в режимі простою, а вчителям виплачуватимуть лише 2/3 заробітної плати.

У Дрогобицькому районі при введенні «жовтої» зони заклади освіти працюватимуть лише у Трускавецькій ТГ та частково у Бориславській. З 18 установ освіти у Трускавецькій громаді усі 18 мають більше 80% вакцинованих працівників. У Бориславській територіальній громаді з 27 закладів освіти 80% працівників вакцинацію отримали у 10 закладах. Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької райдержадміністрації.

У Дрогобицькій ТГ, де є 31 школа, 18 садків, 5 позашкільних навчальних закладів та 1 ДЮСШ показника 80% вакцинованих немає у жодному закладі. Аналогічна ситуація в Меденицькій ТГ, де є 15 шкіл та 3 садки, а також Східницькій, де 13 шкіл і 1 садок.

Як наголошують у райдержадміністрації, при закритті шкіл саме ради громад будуть позбавлені певних фінансових зобов‘язань – оплат за комунальні послуги, харчування та заробітних плат, у окремих рад з якими дефіцит коштів.

Закриття шкіл завдасть клопоту і безпосередньо працюючим батькам, які будуть змушені шукати додаткові шляхи — з ким залишати дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *